פעילויות וסיורים

 

טעימות והשקות

אחת למספר חודשים אנחנו נוהגים לערוך טעימות חגיגיות והשקת יינות חדשים בחצר היקב. הכניסה לאירועים אלה פתוחה לקהל הרחב ואנחנו משלבים, עם טעימת היינות החדשים והוותיקים, גם סיורים בכרם וביקב, מכירה של גבינות צאן אורגניות, שמן זית אורגני, דבש טבעי מהמושב, ריבות טבעיות ולחמים.

את הסיורים מנחים בעל היקב, מקס הרצברג, וצוות היקב הקבוע. האירועים ידידותיים למשפחות ולבני כל הגילים ומתאימים לאוהבי היין וחובבי סיורים קולינריים.

בכל האירועים האלה אנחנו מציעים את יינות היקב למכירה במחירי מבצע, גם לבקבוקים בודדים וגם לרוכשים כמות. ניתן לרכוש את היינות במארזי שי מיוחדים ואף במארזי קלקר עמידים בפני טלטול וחסיני שבירה, המיועדים לשילוח בינלאומי במזוודה או בדואר חבילות.

 

ימי כיף וסיורים קבוצתיים

ניתן להזמין בתיאום מראש סיורים קבוצתיים וטעימות פרטיות לקבוצות טיול, ועדי עובדים, ימי הולדת ושמחות משפחתיות. אנחנו נתאים לכם את האירוע לפי בחירתכם עם סיורים, הדרכות, טעימות יין, מזנון גבינות ולחמים ועוד, לפי רצונכם ובתקציב המתאים לכם. נוכל להמליץ לכם עוד אטרקציות במושב, כמו רכיבה על סוסים, אמנויות ועוד.

 

סיורים וביקורים פרטיים ביקב

אנחנו ביקב תמיד שמחים לקבל אורחים, להראות את הכרם והיקב, לערוך טעימות ולפתוח בפניכם את חנות היקב. אנא תאמו איתנו טלפונית מראש ונדאג לקבל את פניכם בזרועות פתוחות.

 

 

 

ליינות היקב >>

צור קשר

מקס- 054-4257381,

יואל- 054-4658259

 

mherzberg@yahoo.com

 

רחוב הגפן 1 מושב סתריה‎

שלח
Thank You!
The form has been successfully sent.
שם:
This field is required.
טלפון:
This field is required.
אימייל:
This field is required.
הודעה:
This field is required.

קידום פלוס - בניית אתרי תדמית לעסקים

יקב הרצברג, הגפן 42, מושב סתריה
טל: מקס: 054-4257381 יואל: 054-4658259
אימייל: herzbergwine@gmail.com